+90 312 395 28 77

Ürün Grupları

700 BAR SİSTEM EKİPMANLARI

  • Hassas ve Dengeli Basınç Üretimi

HEH serisi mini hidrolik güç üniteleri, tork pompası üreticisi DAHLMANN firmasının imalatıdır. Bu pompalar yüksek performans, hassas ve dengeli basınç üreten hidrolik tork anahtarı pompalarının teknik altyapısı üzerine kurulmuştur.
HEH serisi hidrolik güç üniteleri mini yağ tankı, ancak yüksek performanslı mini elektrik motorları sayesinde hafifdir. Düşük yağ hacmi ile çalışan hidrolik sistemler için tasarlanan bu pompalar taşımaya elverişlidirler.

  • 110 ve 230 Volt Seçeneği

Mini hidrolik güç üniteleri hem mobil hem de sabit çalışma ortamlarında kullanılabilecek özellikte tasarlanmışlardır. Ünitelerin pompa elemanları, 110V ve 230V küçük hacimli ancak yüksek performanslı mini elektrik motorlarıyla tahrik edilirler. Radyal pistonlu pompa , alçak ve yüksek basınç olmak üzere iki kademeli olarak çalışır. Ünite 75 bara kadar alçak basınç modunda dakikada 3,5 litre yağ pompalar. Yüksek basınç modu 100 bardan sonra başlar ve dakikada 0,45 litre basınçlı yağ üretir.

  • Yön Kontrolü

Üniteler manuel veya Selenoid kontrollü açık merkez yön valf seçenekleriyle sunulur. Çift yönlü valfler ileri – stop – geri (A-0-B) olmak üzere 4 yollu üç pozisyonludur. DAHLMANN güç üniteleri yük altında basınç tutma özelliğine sahiptir. Ancak bu özelliğe rağmen kaldırma uygulamalarında yükün mekanik olarak desteklenmesi önerilir.

  • Emniyet Valfi

HEH serisi hidrolik güç üniteleri dahili basınç emniyet valfi ile donatılmışlardır. Çalışma sırasında basınç 700 bar basınca ulaştığında emniyet valfi sayesinde yağ tanka tahliye olur. Basınç hiç bir zaman 700 barın üzerine çıkmaz.