+90 312 395 28 77

Ürün Grupları

BV2PNA SERİSİ ÇİFT ETKİLİ PNÖMATİK AKTÜATÖRLÜ HİDROLİK 2 YOLLU KÜRESEL VANALAR

BV2PNA Serisi Çift Etkili Pnömatik Aktüatörlü Hidrolik 2 Yollu Küresel Vanalar, akışkanın açma ve kısılmasında kullanılırlar. Kolayca açılıp kapanabilmeleri akışkan geçişinin rahat olmasını sağlar. Volumetrik yapılarından dolayı hızlı ve verimli çalışırlar ve akışkanda oluşabilecek kavitasyonları engellerler. İstenildiğinde kare pim üzerindeki kilitleme pulu yardımıyla açık veya kapalı olarak kilitlenebilirler. BV2PNA Serisi Çift Etkili Pnömatik Aktüatörlü Hidrolik 2 Yollu Küresel Vanalar, içteki küre çelik olup, sert kromla kaplanmış ve delrinle (POM) yataklandırılmıştır.
BV2PNA Serisi Çift Etkili Pnömatik Aktüatörlü Hidrolik 2 Yollu Küresel Vanalar, hidrolik ve diğer sanayi yağlarının yanı sıra akaryakıt, LPG, CNG ve diğer gaz geçişlerinde de kullanılırlar. BV2PNA Serisi Çift Etkili Pnömatik Aktüatörlü Hidrolik 2 Yollu Küresel Vanalar, vana kolu yardımı ile yapılan hareketlerin pnömatik aktüatörlü vasıtasıyıla yapılmasını sağlar.

Gövde Malzemesi
Küre Malzemesi
Vida Ölçüsü
Küre Yataklaması
Sızdırmazlık
Çalışma Sıcaklığı
Kaplama
Özel Hallerde
Kullanım Alanı
Otomat Çeliği
Sert Krom Kaplı Çelik, AISI 316-L Paslanmaz Çelik
BSP, NPT
Delrin (POM)
Nitril O-ring (NBR)
-30 °C ile +110 °C
Galvaniz (Chrome III pasivasyon)
VİTON
Kazı makineleri, plastik baskı kalıp makineleri, kimyasal üretim tesisleri, vinçler, kamyonlar ve genel hidrolik uygulamalar.