+90 312 395 28 77

Emek Hidrolik

Emek Hidrolik Kurumsal

Emek Hidrolik 1986 yılından bugüne dek sanayi sektöründe önemli bir yer alan HİDROLİK ve PNOTAMİK sahasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş amacı ve hedefleri doğrultusunda sürekli artan bir ivmeyle ilerleme kaydeden Emek Hidrolik gücünü genç ve dinamik kadrosundan ve temsilciliğini yaptığı dünya lideri markalardan almaktadır.

32 yıllık geçmişinden aldığı birikimle kurumsallaşma aşamasında önemli adımlar atan Emek Hidrolik müşteri odaklı satış ve teknik destek hizmetiyle bugün, sektörün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Emek Hidrolik profesyonel yönetim sistemi genç ve başarılı kadrosuyla gösterdiği başarılarla sektörde hak ettiği yerde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Dünya standartlarını, Türk sanayicisinin hizmetine sunduğumuz için mutluluk duymaktayız.
Hep birlikte nice başarılara…

Proje & Danışmanlık

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti ile beraber, hidrolik ve pnömatik uygulamaların geniş kullanım alanına sahip sektörlerde ve özel uygulamalara yönelik projelendirme çalışmaları hizmeti vermekteyiz.

-Detaylar

Üretim

Mühendislik ve projelendirme çalışmalarının uygulamasını imalat gücünü kullanarak somutlaştırıyoruz. Tüm hizmetlerin aynı çatı altında olmasının vermiş olduğu güç ile teslimatlarımızı zamanında gerçekleştirebilmekteyiz. Hidrolik güç ünitesi, sıvı yağlama ünitesi, hidrolik blok, valf stand, hidrolik silindir ve pnömatik pano imalatlarını imal edip test edilmiş olarak teslim etmekteyiz.

-Detaylar

Teknik Servis & Destek

Her tür hidrolik ve pnömatik sistem ile ilgili olarak teknik destek, devreye alma, saha tesisatı borulaması ve montaj işleri, pickling ve flushing işleri, bakım ve revizyon işleri, arıza tespit ve onarım işleri yapılmaktadır.

-Detaylar

Satış

Dünyaca ünlü markalar ile iş ortaklıklarımız sayesinde hidrolik ve pnömatik ürünlerin tamamını temin ediyoruz. Hidrolik valf, pompa, hidromotor, hortum, bağlantı elemanları, filtre, pnömatik valf, şartlandırıcı gibi tüm komponentleri en hızlı şekilde stoktan teslim ediyoruz.

-Detaylar